Väikeste Frankofoonide ühendus alustab uut kooliaastat!

Tallinn

5. September 2018

Väikeste frankofoonide uus hooaeg läheb lahti järgmisel nädalal. Teisipäeval, 4. septembril ootame lapsevanemaid koosolekule ja tunnid algavad alates laupäevast, 8. septembrist.

“Väikesed frankofoonid” on ühing Tallinnas, mis ühendab 3-15-aastaseid lapsi, kes räägivad prantsuse keelt või on seda õppinud ja tahaksid oma keeleoskust säilitada ja arendada. Lapseeas on keeli kõige kergem omandada ning oodatud on lapsed kõigist rahvustest, olgu huvilised prantsuse, eesti, vene, rootsi, kanada või mõne teise riigi pisikesed frankofoonid!

Ühendus pakub lastele nii hariduslikke kui ka mängulisi tegevusi, keeleõppimist toredate tegevuste kõrvalt ja ühiseid muuseumiskäike. Kokkusaamised toimuvad prantsuse keeles ja aegadel pärast kooli ning laupäeva hommikuti.

Kooliaasta esimene koosolek toimub kolmapäeval, 5. septembril kell 18 Prantsuse Instituudi ruumides aadressil Kuninga 4!

Väikeste frankofoonide ühenduses on ruumi kõigile ja liituda võib alati! Päris algajatele soovitame kursuseid Prantsuse Instituudis. 

Kontakt:

Väikeste frankofoonide ühendus
President: Eneken Laugen
Tel : +372 590 96 085
Email: petitsfrancophones(at)gmail.com

Loe artiklit teises keeles: Français,