Registreerumine Ecole Nationale d’Administration korraldatud kursustele on avatud 30. jaanuarini 2016

L'ENA

21. Jaanuar 2016 / 31. Jaanuar 2016

1 Rue Sainte-Marguerite

Paris

22.-26.veebruarini 2016 viib Prantsuse Riigihalduse Kõrgkool (prantsuskeelne lühend ENA) läbi koolituse  « Analüüs ja prognoosimine rahvusvahelises kontekstis »

ENA pakub 2016. aastal erinevaid rahvusvahelisi  koolitusi riigiametnikele, riigifirmade või  kokkuleppel ka erafirmade töötajatele ning esimene koolitus sel aastal on teemal  « Analüüs ja prognoosimine rahvusvahelises kontekstis », mille eesmärk on aidata neid, kelle tööelu juurde kuulub otsuste vastuvõtmine.

Käsitletakse analüüsimist, olukordade hindamist, stsenaariumite läbimõtlemist  ja vaadeldakse erinevaid olukordi, milles otsuseid tuleb teha. Koolituse viivad läbi oma ala spetsialistid,  – diplomaadid, teadlased, konsultandid –  kes näitavad , kuidas olemasolevate vahenditega olukordi lahendada ning katsetada koolituse käigus selleks välja pakutud meetodit.

Koolitus on prantsuse keeles, toimub Pariisis ja registreerumine on avatud 30. jaanuarini.  Avaldus tuleb esitada Prantsuse Suursaatkonna kultuurinõuniku kaudu.

Kogu info ENA kohta
Info ENA koolituste kohta 
Registreerumine ja elektroonilised dokumendid 

Koolituse võib läbida eraldi või siduda pikema koolitusega „Diplomaadi ameti muutused ja perspektiivid“, mis kestab 29 veebruarist 11 märtsini.

Loe artiklit teises keeles: Français,

Prantsusmaa kõrgharidusasutustesse kandideerimise lisavoor on avatud

27. Juuni 2017 / 25. September 2017

27. juunist kuni 25. septembrini on Prantsusmaa kõrgharidusasutustes avatud sisseastumise lisavoor (Admission Post-Bac), et kandideerida alles jäänud vabadele õppekohtadele.  Lisavoor kandideerimiseks on eelkõige suunatud neile, kes varasemas sisseastumisvoorus soovitud õppekohale sisse ei...

Loe edasi

Erasmus + programm: Prantsusmaa-Eesti partnerlus

10. Veebruar 2017 / 30. Juuni 2017

Erasmus + programm on Euroopa liidu üliõpilaste ja õppejõudude vahetusprogramm, mis hõlmab endas Euroopa kõrgkoole. Erasmus + on Erasmuse lisaprogramm, mis loodi 2014.ndal aastal ja mille abil käib Euroopas ja kogu  maailmas õppimas üle 270 000 üliõpilase. Aastatel 2014 - 2020 viib...

Loe edasi