Prantsusmaa kõrgharidusasutustesse kandideerimise lisavoor on avatud

27. Juuni 2017 / 25. September 2017

27. juunist kuni 25. septembrini on Prantsusmaa kõrgharidusasutustes avatud sisseastumise lisavoor (Admission Post-Bac), et kandideerida alles jäänud vabadele õppekohtadele. 

Lisavoor kandideerimiseks on eelkõige suunatud neile, kes varasemas sisseastumisvoorus soovitud õppekohale sisse ei saanud, samuti ka nendele, kes esimeses voorus ei kandideerinud. 

Prantsusmaa (nii riiklike kui ka era-) kõrgharidusasutustesse sisseastumise lisavooru (lühendiga APB) kohta leiab rohkem informatsiooni siit.   

 

Erinevused esimeste kandideerimisvoorude ja lisavooru tingimustes: 

Õppeasutuste nimekirjas on alles vaid vabade õppekohtadega kõrgharidusasutused. 

Need üliõpilased, kes on juba edukalt sisse astunud esimese sisseastumisvooru raames, saavad osa võtta ka lisavoorust kandideerides vabadele õppekohtadele, ilma et nad oma koha esmalt valitud õppekursusel kaotaksid.

Kandideerijatel soovitatakse kandideerimiste lisavooru veebikeskkonda külastada regulaarselt, kuna informatsiooni vabadest õppekohtadest lisatakse jooksvalt vastavalt esmaste õnnestunud kandideerimiste kinnitamisele ja tühistamisele.

Kui soovite Prantsusmaa kõrgharidusasutustesse sisseastumise lisavooru üksikasjadest rohkem infot, võtke meiega e-kirja teel ühendust aadressil tallinn(at)campusfrance.org.   

 

Loe artiklit teises keeles: Français, English,

6.-15. novembrini toimub Study in France virtuaalne haridusmess

  Campus France Eesti korraldab koostöös 13 Campus France'i võrgustikku kuuluva riigiga virtuaalse haridusmessi Study in France ("Õpi Prantsusmaal"). 6. - 15. novembrini aset leidev internetipõhine haridusmess tutvustab 40 Prantsusmaa kõrgharidusasutust tulevastele tudengitele ja...

Loe edasi