Prantsuse Instituudi uus partner Café Mademoiselle (Park Inn by Radisson Meriton Hotellis)

Café Mademoiselle Tallinna südalinnas pakub prantsusepäraseid kondiitritooteid, mis viivad lausa keele alla! Eriti hea uudis meie õpilastele: IF Passi ettenäitamisel saate Radisson Meriton Hotelli Café Mademoiselle’is -10% soodustust (v.a alkohol ja tubakatooted)!

Teid ootab valgusküllane ja avar söögikoht, kus saate nautida suussulavaid torte, hõrke kooke, ahjusoojasid pirukaid ja saiakesi. Kõik pagari- ja kondiitritooted valmivad kohapeal. Kohvisõpru rõõmustab Café Mademoiselle suurepärase Illy kohviga. Lisaks on menüüs päevasupp ja -praad, suurema nälja peletamiseks salatid ja võileivad.

Kõiki tooteid on võimalik osta kohvikust kohapealt või tellida e-poest. Soovi korral saab küpsetisi mugavalt kulleriga koju tellida.

Toompuiestee 27 / Paldiski mnt 4, Tallinn; cafemademoiselle.ee

Loe artiklit teises keeles: Français,

My Lovely Thing, Prantsuse Instituudi partner

My Lovely Thing’i asutaja Marie sõnul pakuvad nad tundlikke poeetilisi esemeid. Plakatite, postkaartide ja rinnamärkide seerias saate tuttavaks Adélaïde’i ja väikese Marcel’i tegemistega ja võite kaasa elada ka jänesepaari Joséphine’i ja Camille armastusele, kes peagi abielluma...

Loe edasi