Jääb ära – Oko Ebombo muusikafestivalil Mägede Hääl

Kohtla-Nõmme

14. August 2020 / 15. August 2020

Uuendatud info! Tänavune aasta on täis ootamatusi ja paraku ei saa muusik Oko Ebombo Ida-Virumaal üles astuda - Prantsusmaa viirusenäitajad on tõusnud ja Eestisse saabudes ootaks teda kahenädalane karantiin. Muusikafestival Mägede Hääl toimub sellegipoolest!

14.-15. augustil toimub Kohtla-Nõmmel Eesti Kaevandusmuuseumis muusikafestival Mägede Hääl, kus astub üles ka Oko Ebombo – kirjanik, muusik, tantsija ja visionäär Pariisist. Oko Ebombo tulekut toetab Prantsuse Instituut Eestis.

 

Oko Ebombo  Oko Ebombo Mägede Hääl

Oko Ebombo on artist, kelle graatsiline liikumine paneb vaatama ja sõnum kuulama. Sõnad – rohkem luuletused – on inspireeritud elust, mis on kõike muud kui tavaline. On laule, mis räägivad lapsepõlvest, kus Pariisi tänavad jagasid rohkem õppetunde kui koolisüsteem, või teisi, mis jutustavad maailmaturneedest megastaaride tantsijana. Oko Ebombo on õppinud kõike ise, sealhulgas muusika kirjutamist, otsides oma individuaalset artistikeelt katse-eksitusmeetodil. Kultuurideülene ühtsus, positiivsuse otsimine elus ja kunsti muutev võime on sõnumid, mis jäävad Oko Ebombost kõlama.

Kuula: www.youtube.com/watch?v=SspZvpiMsw4
Ja kuula veel: vimeo.com/57329770
Spotify: open.spotify.com/artist/0nxkDLU7KQX931VkQqaGwJ

 

Mägede Hääl

Festival Mägede Hääl pakub eripalgelisi esinejaid, unikaalset kaevandusmäestikku, muusikat ja pidu hommikuni ning väljasõite Ida-Viru imepaikadesse.

Lisaks Oko Ebombole esinevad Vera Vice, Chalice/Jarek Kasar, Pia Fraus, Ajukaja & Mart Avi, HUNT jt.

14.-15. august 2020 Ida-Virumaal Kohtla-Nõmmel
Facebook / PILETID 

 

OKO EBOMBO – NAKED LIFE from OKO EBOMBO on Vimeo.

Loe artiklit teises keeles: Français,

Frankofooniakuu kultuuriprogramm 2021

1. Märts 2021 / 31. Märts 2021

Märts on frankofooniakuu! Koostöös heade partneritega toob Prantsuse Instituut teieni hõrgu kultuuriprogrammi, mis pakub elamusi kvaliteetfilmide ja -kirjanduse sõpradele, vestlusi kaasaegse tänavakunsti või ooperihuvilistele! Tänavused üritused toimuvad veebikeskkonnas; ETV2 väärt...

Loe edasi

BelgiadžässFilmfotojahtfrankofoonia jalutuskäikfrankofooniakuuKanadakeelekohvikKinoKino Sõpruskirjanduskontsertmärts on frankofooniakuuNäitusPrantsusmaaRural Urban ArtŠveitstänavakunstTartu ElektriteaterTeaterTheatrum