Üllatuskontsert Prantsuse Instituudis: jazz Mr Méliès’i & Geo Smile’ga

Prantsuse Instituut Eestis

29. Veebruar 2016 / 29. Veebruar 2016

Kuninga 4

Tallinn

Esmaspäeval, 29. veebruaril kell 17 ootame kõiki Prantsuse Instituuti väiksele kontserdile, esinejaks jazz-ansambel Mr Méliès & Geo Smile. Kontsert on tasuta!

Tegemist on etendusega, milles on ühendatud jazz ja videokunst, üritus on mõeldud kõigile ning toimub Instituudi näitusesaalis. Pärast kontserti on võimalik esinejatega ka arvamusi ja mõtteid vahetada.

See eraviisiline kontsert on eelvade Talvejazzi raames 6. märtsil kell 16.00 Kumu auditooriumis toimuvale kogupere kontserdile.

Lühidalt kontserdist:  Kontsertetendus on austuseavaldus Prantsuse režissöör Georges Méliès’le – filmiajaloo esimesle eriefektide loojale, tutvustus Méliès’i ilmelisse ja vahest ka naiivsesse maailma, milles muusika suhestub videoga.

  • Olivier Bost (tromboon, kitarr, löökriistad)
  • Guillaume Grenard (trompet)
  • Eric Vagnon (Alt- & bariton saksofon)
  • Damien Grange (näitleja, valgustus)
  • Jérôme Lopez (videoinstallatsioon, trummid)

Valminud 2013. aasta Avignoni teatrifestivaliks.
Rohkem infot turnee kohta Vapat Äänet kodulehel.

Loe artiklit teises keeles: Français,

PHC PARROT 2019-2020 kava

Käesolev lehekülg käsitleb kavaga seotud spetsiifilist informatsiooni. Kõikide Campus France'i poolt korraldatud programmide informatsiooni saamiseks (esitlus, vastuvõtutingimused, kontaktid jne.), palume teil pöörduda üldinformatsiooni lehele. Parrot on Hubert Curien prantsuse-eesti...

Loe edasi

6.-15. novembrini toimub Study in France virtuaalne haridusmess

  Campus France Eesti korraldab koostöös 13 Campus France'i võrgustikku kuuluva riigiga virtuaalse haridusmessi Study in France ("Õpi Prantsusmaal"). 6. - 15. novembrini aset leidev internetipõhine haridusmess tutvustab 40 Prantsusmaa kõrgharidusasutust tulevastele tudengitele ja...

Loe edasi