Hyères’i moe- ja fotograafiakonkurss

Villa Noailles

25. November 2019

Hyères’i linna moefestival kutsub andekaid noori disainereid, aksessuaarikunstnikke  ja fotograafe kandideerima rahvusvahelisel konkursil, mida korraldab arhitektuuri- ja disainikeskus Villa Noailles.

 

Igal aastal leiab Hyères’i linnas aset omanäoline moefestival, mille keskmes on noorte andekate disainerite ja fotograafide tööde esitlemine. Alates 1986. aastast korraldab villa Noailles arhitektuuri- ja disainikeskus rahvusvahelist konkurssi, mille raames valitakse välja 10 rõivadisainerit, 10 fotograafi  ja 10 aksessuaarikunstnikku. Žürii koosneb valdkonna tipptegijatest.
 
Festivali nelja päeva jooksul 23. – 27. aprillil 2020 esitlevad talendid oma töid näitusel ja moeetendusel kõigepealt žüriiliikmetele ning seejärel valdkonna professionaalidele ja publikule. Festivali suurtoetaja on Chaneli moemaja.
 
Kandideerimistähtaeg on 25. novembril 2019!
 
 
Villa Noailles 2020
Loe artiklit teises keeles: Français,

Prantsuse kultuurisügis 2020

Prantsuse kultuuri sügissaak tuleb rikkalikult värvikirev! Koostöös heade sõprade ja partneritega pakub Prantsuse Instituut põnevat, vaheldusrikast kultuuriprogrammi filmist näitusteni, kirjandusest muusikani. Kava täieneb pidevalt.   FILM Prantsuse filmiõhtud ETV2-s. Koostöös...

Loe edasi

arhitektuurBocuse d'OrdžässFilmFotograafiagastronoomiakeelekohvikKinokirjanduskontsertkunstmuuseumMuusikaNäitusprantsuse keelprantsuse keele kohvikPrantsuse kultuurprantsuse kultuurisügisTeater