Hyères’i moe- ja fotograafiakonkurss

Villa Noailles

25. November 2019

Hyères’i linna moefestival kutsub andekaid noori disainereid, aksessuaarikunstnikke  ja fotograafe kandideerima rahvusvahelisel konkursil, mida korraldab arhitektuuri- ja disainikeskus Villa Noailles.

 

Igal aastal leiab Hyères’i linnas aset omanäoline moefestival, mille keskmes on noorte andekate disainerite ja fotograafide tööde esitlemine. Alates 1986. aastast korraldab villa Noailles arhitektuuri- ja disainikeskus rahvusvahelist konkurssi, mille raames valitakse välja 10 rõivadisainerit, 10 fotograafi  ja 10 aksessuaarikunstnikku. Žürii koosneb valdkonna tipptegijatest.
 
Festivali nelja päeva jooksul 23. – 27. aprillil 2020 esitlevad talendid oma töid näitusel ja moeetendusel kõigepealt žüriiliikmetele ning seejärel valdkonna professionaalidele ja publikule. Festivali suurtoetaja on Chaneli moemaja.
 
Kandideerimistähtaeg on 25. novembril 2019!
 
 
Villa Noailles 2020
Loe artiklit teises keeles: Français,

Arhitektuurimuuseum: Urbatekt varjatud maailmas. François Schuiteni ja Benoît Peetersi arhitektuurikoomiksid

18. Juuni 2020 / 8. November 2020

Kui 2020 on Eestis digikultuuriaasta, siis Prantsusmaal on see pühendatud koomiksitele, prantsuse kultuuri olulisele osale. Koomiksikultuur jõuab tänavu täies hiilguses ka eesti publiku ette - Eesti Arhitektuurimuuseum kutsub tutvuma näitusega “Urbatekt varjatud maailmas. François Schuiteni...

Loe edasi

arhitektuurBenoît PeetersEesti ArhitektuurimuuseumFrançois Schuitengraafiline romaankoomiksikunst

Info Prantsuse Instituudi õpilastele ja külastajatele

Info täieneb vastavalt olukorra muutumisele ja valitsuse otsustele:   Prantsuse keele kursused kohapeal - Alates juunist pakub Prantsuse Instituut suviseid intensiivkursusi, mis toimuvad kohapeal väikestes gruppides, järgides ohutus- ja hügieeninõudeid. - Soovi korral...

Loe edasi