Helena töövarjupäev Prantsuse Instituudi kultuurivaldkonna juhiga

21. november ei olnud Prantsuse Instituudis päris tavaline tööpäev, sest meil oli imevahva külaline Vanalinna Hariduskolleegiumi 11. klassist! Helena Maarja Tarro veetis ühe päeva kultuuri- ja audiovisuaalvaldkonna juhi Marje Kidroni tööd jälgides ja jagab nüüd oma muljeid. Aitäh, Helena, et meil külas käisid, ja tuult sulle tiibadesse! :)

“Töövarjupäev Prantsuse Instituudis oli kindlasti üks minu viimase aja parimatest otsustest! Jõudsin tutvuda eelkõige kultuurivaldkonna juhi ametiga, kuid sellele lisaks kohtusin ka teiste instituudi töötajatega, sain kõigilt kuldaväärt karjäärinõu, kuulsin erinevatest ülikoolikogemustest, panin kõrva taha kasulikke elutarkusi, jõudsin isegi pidulikule vastuvõtule ja mis kõige olulisem, sain juurde julgust ja kindlustunde, et teen oma tulevast eriala valides läbimõeldud otsuse. Kui enne tundsin enda tulevikuplaanide hägususele mõeldes teatavat murelikkust, siis saan nüüd kindlasti rahulikumalt hingata – on tore teada, et minu huvidega on seotud mitmed põnevad ametid nii meeldivas töökeskkonnas.”

Helena Maarja Tarro
 
töövarjupäev
Helena vasakul ja kultuurivaldkonna juht Marje paremal
Loe artiklit teises keeles: Français,

Prantsuse festivalisuvi 2019

11. juuni 2019

Prantsusmaal toimub aasta ringi põnevaid muusikafestivale, ent suvel on programm eriti tihe. Kuna kõigest heast ei mahu siin paraku kirjutama, oleme festivalisõprade jaoks kokku pannud väikese valiku! Nii et miks mitte suvel Prantsusmaale reisides mõni vahva muusikasündmus kavasse võtta?...

Loe edasi

FestivalMuusikaprantsuse muusika