„French Touchˮ suveülikool 22.06–24.07.2015 Pariisis

Pariis

22. Juuni 2015 / 24. Juuli 2015

Pariis

Pariisi kaubandus-tööstuskoja viis ametikooli korraldavad koolitusi 22. juunist 24. juulini toimuva 2015. aasta French Touch suveülikooli raames.

Moekool La Fabrique, fotograafia- ja animafilmikool Gobelins, maastikuarhitektuurikool Tecomah, kulinaariakool Ferrandi ning parfümeeria- ja kosmeetikakool ISIPCA koondavad endas esinduslikku ülevaadet Prantsuse oskusteabest, mida nimetame „French Touch’iksˮ. See hõlmab armastust täpsete liigutuste, ideede ja uuenduste vastu, mis väljenduvad parfümeeria, gastronoomia, moe, maastikuarhitektuuri ja animafilmi valdkonnas – valdkondades, milles Pranstusmaa omab ekspertteadmisi.

 

Nimetatud koolid pakuvad 22. juunist 24. juulini 3–5-päevaseid erialaseid koolitusi, mis on suunatud mõnes ülalmainitud valdkonnas eelnevaid teadmisi omavatele rahvusvahelistele üliõpilastele ja noortele professionaalidele, eesmärgiga tutvustada neile Prantsuse oskusteavet. Prantsuse keele keskus korraldab suveülikooli raames täiendkoolitusi prantsuse keelt võõrkeelena õpetavatele õpetajatele.

 

  • Ferrandikorraldab 22. juunist 10. juulini õpitube kondiitritoodete valmistajatele, kokkadele ja pagaritele;
  • Tecomahpakub 6.–10. juulini lühikoolitusi maastikukorralduse valdkonnas, täpsemalt parkide, aedade, golfi- jt spordiväljakute kastmissüsteeme käsitlevaid lühikoolitusi;
  • ISIPCAootab huvilisi 30. juunist 10. juulini parfüümilaboritesse ja 29. juunist 10. juulini kosmeetikalaboritesse;
  • Gobelins korraldab 1.–6. juulini tegelaskujude animeerimise ja fotograafia kursusi;
  • Centre de langue françaisepakub 6.–24. juulini täiendkoolitusi prantsuse keelt võõrkeelena õpetavatele õpetajatele;
  • La Fabriqueannab 29. juunist 10. juulini ülevaate rõivamoe suundadest ja turundusest.

 

Tähelepanu: Tegemist ei ole baasõppega, vaid täiendkoolitusega. Suveülikool on suunatud neile, kel on ülalmainitud valdkondades algteadmised olemas. Osalejad valitakse välja kandideerimisdokumentide põhjal ning neil tuleb kursusel osalemise vajadust põhjendada. Selleks, et jagada Prantsuse oskusteavet ja uuendusi rahvusvahelisel tasandil tõhusamalt, toimuvad tunnid nii prantsuse kui ka inglise keeles. Registreerumine on alanud. Lisainfot leiate siit.

 

Loe artiklit teises keeles: Français,

My Lovely Thing, Prantsuse Instituudi partner

My Lovely Thing’i asutaja Marie sõnul pakuvad nad tundlikke poeetilisi esemeid. Plakatite, postkaartide ja rinnamärkide seerias saate tuttavaks Adélaïde’i ja väikese Marcel’i tegemistega ja võite kaasa elada ka jänesepaari Joséphine’i ja Camille armastusele, kes peagi abielluma...

Loe edasi