Euroopa päev 7. mail!

Tallinn

9. Märts 2016 / 7. Mai 2016

Tll

Prantsuse Instituut tähistab Euroopa päeva !

Prantsuse Instituut avab laupäeval 7. mail 2016 kell 11.00 oma uksed, et tutvustada prantsuse keelt, suviseid prantsuse kultuuriüritusi Eestis ning veeta mõnus päev erinevate tegevustega.

Hoovikohvikus saab proovida hõrke prantsuse küpsetisi. Instituudis tutvustame lähemalt õppimisvõimalusi Prantsusmaal, keelekursuseid ja lastele on avatud loovtuba, kus saab emadepäevaks „Pollocki“ stiilis kaarti meisterdada.

Järgmine Prantsusmaa-reis planeerige koos meiega, tutvustame Prantsusmaa erinevaid piirkondi ja jagame lahkelt turismiinfot.

Kavas on mängud ja kõik on oodatud oma teadmisi Prantsusmaa ja selle kultuuri kohta proovile panema!

Ahjaa – Prantsusmaa templi Euroopa passimängu saate ainult meie juurest!

Kohtume Prantsuse Instituudis

Aadress: Kuninga 4

7. mail 2016

Kell 11.00 – 15.00

Loe artiklit teises keeles: Français, English, Русский,

Võrratu Juliette Binoche filmis “Valekonto”!

14. Märts 2019

Claire on keskealine lahutatud naine. Ta kasvatab teismelisi poegi, töötab õppejõuna ja tema ellu toob kirge noor armuke Ludo. Kui Ludo Claire’i maha jätab, otsustab naine noormehele kavalusega uuesti lähedale pääseda. Claire otsib internetist tundmatu kaunitari fotod ja loob Facebookis...

Loe edasi

FilmKinoprantsuse kino

Märts on frankofooniakuu!

1. Märts 2019 / 31. Märts 2019

Frankofooniakuud tuleb tähistada! Oleme oma heade sõpradega Kanada, Rumeenia, Belgia ja Šveitsi saatkondadest koostanud põneva kava, kust igaüks leiab endale meelepärase ürituse. I nädal 4.-10. märts Teisipäeval, 5. märtsil kell 18.30 kinos Sõprus frankofooniakuu tasuta...

Loe edasi

frankofooniaprantsuse keel