Euroopa keeltepäev: keeltekohvik Kuressaares

Kuressaare Kultuurikeskus

24. September 2020

Tallinna 6, Kuressaare

Euroopa keeltepäeva puhul avab taas uksed keeltekohvik, sedapuhku Kuressaare Kultuurikeskuses (Tallinna 6) 24. spetembril kell 14-18! Prantsuse keele minitunde annab Prantsuse Instituut Eestis.
 
15-minutilistes tasuta lühitundides on võimalik tutvuda paljude võõrkeeltega: prantsuse, eesti, gruusia, hiina, hispaania, iiri, kreeka, leedu, norra, poola, rootsi, saksa, soome, taani, tšehhi, türgi, ungari ja vene. Kõigis keeltes toimub kaheksa tundi kas inglise või eesti keele baasil. Eelnevalt registreerida pole vaja. Kõigi keeletundides osalenute vahel loositakse välja hulgaliselt vahvaid auhindu.
 
Keeltekohviku korraldab Euroopa Komisjoni Eesti esindus koostöös Kuressaare Kultuurivara, Tallinna Ülikooli ning Eestis tegutsevate saatkondade ja kultuuriesindustega.
Lisateave: elis.paemurd@ec.europa.eu
tel 6264409, mob 5278419
Euroopa keeltekohvik Kuressaares
Loe artiklit teises keeles: Français,

Arhitektuurimuuseum: Urbatekt varjatud maailmas. François Schuiteni ja Benoît Peetersi arhitektuurikoomiksid

18. Juuni 2020 / 8. November 2020

Kui 2020 on Eestis digikultuuriaasta, siis Prantsusmaal on see pühendatud koomiksitele, prantsuse kultuuri olulisele osale. Koomiksikultuur jõuab tänavu täies hiilguses ka eesti publiku ette - Eesti Arhitektuurimuuseum kutsub tutvuma näitusega “Urbatekt varjatud maailmas. François Schuiteni...

Loe edasi

arhitektuurBenoît PeetersEesti ArhitektuurimuuseumFrançois Schuitengraafiline romaankoomiksikunst