JAZZKAAR – Vaguement Godard – Stephan Oliva (klaver, Prantsusmaa)

NO99 Jazzikohvikus

21. Aprill 2014 / 21. Aprill 2014

Sakala 3

Tallinn

NO99 Jazzikohvikus esmaspäeval, 21. aprillil kl 22:
Vaguement Godard - Stephan Oliva (klaver, Prantsussmaa)

Vaguement Godard (Ähmaselt Godard) on prantsuse pianisti ja helilooja Stephan Oliva sooloklaveri triloogia kolmas osa. Kaks eelmist osa „Ghosts of Bernard Herrmann“ ja „Film Noir“ võeti soojalt vastu kõikjal Euroopas.
„Vaguement Godard“ on kinorevolutsionääri Jean-Luc Godardi muusikaline portree. Filmimuusika teemadki on pärit meistritelt, teiste seas on Godard'i filmidele muusikat loonud Michel Legrand, Martial Solal, Georges Delerue.
Oliva on kirglik filmiarmastaja - ta on mänginud muusikat mitmete tummfilmide taustaks ja kirjutanud muusikat lühifilmidele. 
 
 
Loe artiklit teises keeles: Français,

Prantsuse õhtu Rahvuskultuuride nädalal

26. September 2018

Kes on prantslased? Kuidas nad elavad ja milline on nende kodumaa? Ootame kõiki huvilisi 26. septembril Tallinna Keskraamatukokku avastama prantsuse kultuuri, keelt ja rahvust. Tutvustame traditsioone, õpime veidi prantsuse keelt ja muidugi proovime nii mõndagi maitsvat gastronoomia vallast!

Loe edasi

Etenduskunstide hackathon Vabal Laval

18. September 2018 / 23. September 2018 - Tallinn

Etenduskunstide hackathonist võtavad lisaks teatriprofessionaalidele osa ka teatritrupid Vaba Vorm ja teater Kelm Eestist ning trupp Kobal’t Prantsusmaalt.  Nädala jooksul lavastatud etenduskunstide lühivormid tuuakse publiku ette Vaba Lava ja Telliskivi loomelinnaku...

Loe edasi

Prantsuse kultuurTeater