Suveülikool “Smart Cities & Engineering for Sustainable Architecture”

Pariis

3. Juuli. 2017 / 21. Juuli. 2017

Rakenduslike teaduste suveülikool Pariisis 3.- 21. juuli.

Kaks suurt Prantsuse kõrgkooli EPF ja ESTP Paris ühinevad, et pakkuda innovaatilist ja dünaamilist suveülikooli programmi "Smart Cities & Engineering for Sustainable Architecture”.

Programmi raames pakutakse inseneriteaduste alast õpet öko- ja nutilinnade teemadel - tutvustatakse mitmeid ökoloogilisi võimalusi ning lahendusi linnaruumide kujundamisel ja paremini läbi mõeldud elukeskkonna projekteerimisel. 

Käsitletakse mitmeid teemasid, mille seas on Euroopa innovaatiliste linnaplaneerimisprojektide uurimine, linnaruumide kujundamine ja jätkusuutliku arenguga seotud majanduslikud küsimused.

Rakenduslike teaduste suveülikool leiab aset 3. juuli - 21. juuli 2017 Pariisis ja Troyes'is.
Kandidatuuri esitamise viimane tähtaeg on 1. juuni 2017.

Täpsemat infot suveülikooli korralduse kohta saate siit.  

 

Loe artiklit teises keeles: Français, English,

Campus France’il on nüüdseks oma Facebooki leht!

13. apr.. 2017

Kui soovid Prantsusmaal kõrgharidust omandada, lühikeseks perioodiks õppima minna või seal teaduslikku uurimust läbi viia, saad palju abi prantsuse agentuurist Campus France. Selle organisatsiooni kolm peamist eesmärki on: vahendada informatsiooni prantsuse kõrgharidussüsteemi...

Loe edasi

Kandideerige kunsti- ja arhitektuurierialadele Prantsusmaal

2. Nov. 2016 / 15. Veeb. 2017

Tahate minna Prantsusmaale kunsti- ja arhitektuurierialadele õppima? Kandideerimine toimub läbi CampusArt online süsteemi ja taotluste vastuvõtt on avatud. Taotlusi saab esitada 15. veebruarini 2017. CampusArt on prantsuse kunsti- ja arhitektuurikõrgkoolide võrgustik, mida toetavad mitmed...

Loe edasi