Prantsuspärase selfie tausta konkurss

IFE, Kuninga 4

7. Aprill 2015 / 4. Mai 2015

Tll

9. mail tähistab Prantsuse Instituut Eestis Vabaduse Väljakul ning Instituudi ruumides (Kuninga tn 4) Euroopa päeva.

Sel aastal on teemaks selfie'd, ning siinkohal vajab Prantsuse Instituut teie abi! Selfie’de tegemine tundub ju lihtne? Et üks selfie ka päriselt efektne oleks, on vaja õiget tausta. Eelmisel aasta taustadekoratsioone näete juuresolevalt pildilt, nii et arenemisruumi on palju... 

Sel aastal saate TEIE aidata meil Euroopa päeva tähistada ja võita mängukonsool PlayStation 4, osaledes selfie tausta loomise konkursil !!!!

Taust või tausta tutvustavad pildid tuleb tuua või saata Prantsuse Instituuti Eestis (Kuninga 4, francophonie@www.ife.ee) enne 4. maid kell 17.00. Žürii valib välja 1 kuni 3 tausta, mida 9. mail Euroopa päeval kasutatakse.

Loe artiklit teises keeles: Français,

Prantsuse õhtu Rahvuskultuuride nädalal

26. September 2018

Kes on prantslased? Kuidas nad elavad ja milline on nende kodumaa? Ootame kõiki huvilisi 26. septembril Tallinna Keskraamatukokku avastama prantsuse kultuuri, keelt ja rahvust. Tutvustame traditsioone, õpime veidi prantsuse keelt ja muidugi proovime nii mõndagi maitsvat gastronoomia vallast!

Loe edasi

MoeKunstikino tuleb taas!

4. Oktoober 2018 / 10. September 2018 - Tallinn

Festivali korraldajate arvates tähendab moe armastamine seda, et sa hoolid - iseendast, teistest inimestest ja sind ümbritsevast keskkonnast. Sa teed teadlikke valikuid, oskad hinnata kvaliteeti, oled pisut kursis moeajalooga ning teadvustad, et uue rõiva ostmisel ei saa esimeseks argumendiks...

Loe edasi

dokumentaalfilmFilmKinoprantsuse kino