Õppimisvõimalused Prantsusmaal – veebimess, 16–27. november 2015

Tallinn

16. November 2015 / 27. November 2015

Tll

Soovite minna õppima Prantsusmaale? Tahate teada täpsemalt, mida selleks teha?

Teil on võimalus 16.–27. novembrini 2015 toimuva veebimessi käigus arutada Prantsuse õppeasutuste ning Eesti, Soome, Rootsi, Taani ja Norra Campus France’i esindajatega. Saate esitada neile küsimusi Prantsusmaal asuvatesse koolidesse sissesaamise, õpingute rahastamise, kohapealse elu-olu  ja kõige muu Prantsusmaal õppimist puudutava kohta. Ning selleks ei pea te kuhugi minema, vaid piisab arvuti avamisest!

Veebimessi portaal on juba avatud, leiate seal mitmesugust huvitavat informatsiooni Prantsusmaal õppimise ja elamise kohta ning saate uurida, kas teil tekib lisaküsimusi – kõike ehk ei ole veebis kirjas, aga ometi oleks teie jaoks oluline teada. Oma küsimustele saate vastused veebimessi käigus vestluse teel (selleks vajalik programm laaditakse peagi üles Nordic Online Fair'i kodulehele). Kodulehelt saate ka ühtlasi vaadata, kas teile huvipakkuv linn või juba väljavalitud õppeasututus osaleb veebimessil!

Veebimess on kakskeelne – infot saab nii inglise kui prantsuse keeles ja veebimessil osalevate ülikoolidega saate suhelda live-vestluse teel, kus näete ka teiste huviliste küsimusi ja neile antud vastuseid. Live-vestlustele on võimalik küsimusi saata nii nende toimumise sessioonide ajal kui ka juba praegu, enne sessiooni toimumist (veebimessi kodulehel paremal all "Welcome to our LiveChat!"). Veebimessil osalemiseks saab kasutaja teha siit - selleks ei kulu rohkem kui 60 sekundit!

Nordic study fair

PosterCampusFranceEstonie

Loe artiklit teises keeles: Français, English,

IF pass – prantsuse instituudi õpilaste partnerkaart!

Tallinn

Prantsuse Instituudi partnerkaardi ettenäitamisel saab soodustusi mitmetest restoranidest, kohvikutest ja poodidest üle kogu Tallinna. Tule meile õppima ja ole osa „prantsuse võrgustikust“, mis ühendab prantsuse kultuuri ja kulinaaria sõpru! Meie partnerid on:     Restoran...

Loe edasi

Prantsusmaa kõrgharidusasutustesse kandideerimise lisavoor on avatud

27. Juuni 2017 / 25. September 2017

27. juunist kuni 25. septembrini on Prantsusmaa kõrgharidusasutustes avatud sisseastumise lisavoor (Admission Post-Bac), et kandideerida alles jäänud vabadele õppekohtadele.  Lisavoor kandideerimiseks on eelkõige suunatud neile, kes varasemas sisseastumisvoorus soovitud õppekohale sisse ei...

Loe edasi