MUUSIKA // NDIOBA // PHILLY JOE’S JAZZBAR // 21.03 // 20:00

Philly Joe's Jazzbar

21. Märts 2014 / 21. Märts 2014

Tatari 4

Tallinn

Senegalist pärit Ndioba mängib mitut instrumenti ning on laulja ja helilooja, kelle kitarrivõnked leiavad kõigiga ühise keele, tal on suurepärane hääl ning täpne helitunnetus.

Ühildades oma muusikas erinevaid stiile, on Ndiobal olnud võimalus teha koostööd mitmete tippmuusikutega üle maailma nagu Falou Dieng, Amy Cole Dieng, Kiala & Udoh (Fela Kuti Band), Freddy Moffett (Kora Green, Macy Gray) ning paljud teised. Ndioba on sama terav nii oma emakeeles kui ka prantsuse keeles lauldes.


Kontsert toimub kell 20 Philly Joe’s Jazz baaris, Tatari 4, Tallinn
Sissepääs tasuline

Loe artiklit teises keeles: Français,

Prantsuse õhtu Rahvuskultuuride nädalal

26. September 2018

Kes on prantslased? Kuidas nad elavad ja milline on nende kodumaa? Ootame kõiki huvilisi 26. septembril Tallinna Keskraamatukokku avastama prantsuse kultuuri, keelt ja rahvust. Tutvustame traditsioone, õpime veidi prantsuse keelt ja muidugi proovime nii mõndagi maitsvat gastronoomia vallast!

Loe edasi

Etenduskunstide hackathon Vabal Laval

18. September 2018 / 23. September 2018 - Tallinn

Etenduskunstide hackathonist võtavad lisaks teatriprofessionaalidele osa ka teatritrupid Vaba Vorm ja teater Kelm Eestist ning trupp Kobal’t Prantsusmaalt.  Nädala jooksul lavastatud etenduskunstide lühivormid tuuakse publiku ette Vaba Lava ja Telliskivi loomelinnaku...

Loe edasi

Prantsuse kultuurTeater