KONTSERT // “Kirikupühad Maarjamaal” // 28.12 ja 29.12

Tallinna Jaani kirik, Tartu Jaani kirik

28. Detsember 2014 / 29. Detsember 2014

Tll, Trt

Prantsuse muusika festivali “Kirikupühad Maarjamaal” kontserditel!

Corelli Music korraldab sel aastal juba kümnendat korda jõulumuusikafestivali "Kirikupühad Maarjamaal". Sel aastal on kavas ka prantsuse barokiajastu suurmeistri Charpentier’ kaunikõlalist loomingut. Muide, tema tuntuima teose "Te Deum" avaosast on tänapäeval saanud Eurovisiooni lauluvõistluse tunnusmeloodia.

P, 28. detsember 2014 kell 19 Tartu Jaani kirikus

E, 29. detsember 2014 kell 19 Tallinna Jaani kirikus

Kavas: Marc-Antoine Charpentier' „Te Deum“, Kontsert H 545, "Messe de Minuit pour Noël" ("Kesköömissa jõuludeks")

Esinejad: solistid Pirjo Püvi ja Arete Teemets (sopran), Ka Bo Chan (kontratenor), Valter Soosalu (tenor), Uku Joller (bass-bariton) ning segakoor K.O.O.R. (dirigent Raul Talmar)

Dirigent: Martin Sildos

 

Prantsuse õhtu Rahvuskultuuride nädalal

26. September 2018

Kes on prantslased? Kuidas nad elavad ja milline on nende kodumaa? Ootame kõiki huvilisi 26. septembril Tallinna Keskraamatukokku avastama prantsuse kultuuri, keelt ja rahvust. Tutvustame traditsioone, õpime veidi prantsuse keelt ja muidugi proovime nii mõndagi maitsvat gastronoomia vallast!

Loe edasi

Etenduskunstide hackathon Vabal Laval

18. September 2018 / 23. September 2018 - Tallinn

Etenduskunstide hackathonist võtavad lisaks teatriprofessionaalidele osa ka teatritrupid Vaba Vorm ja teater Kelm Eestist ning trupp Kobal’t Prantsusmaalt.  Nädala jooksul lavastatud etenduskunstide lühivormid tuuakse publiku ette Vaba Lava ja Telliskivi loomelinnaku...

Loe edasi

Prantsuse kultuurTeater